UA RU EN

(044) 592-73-94    (044) 592-10-15
(098) 402-54-22    (050) 844-00-43
(096) 702-54-22    (063) 030-97-20

 

 

 

 

 

 

 

 


ОЦІНОЧНІ ПОСЛУГИ

Оцінка активів є сучасним і ефективним інструментом для ведення та розвитку бізнесу. В умовах постійно мінливого бізнес-середовища, оцінка сприяє визначенню реальної вартості об'єктів, що цікавлять, а достовірна і актуальна інформація про вартість активів є вагомою перевагою при прийнятті управлінських рішень.

Надання оціночних послуг здійснюється незалежною оціночною компанією, яка має необхідні акредитації, а також дозволи на здійснення оціночної діяльності та свідоцтво суб'єкта оціночноїдіяльності, за напрямками: оцінка нерухомості, оцінка рухомого майна, оцінка обладнання, оцінка бізнесу, оцінка об'єктів інтелектуальної власності та інші. 
 
Результатом оцінки є надання звіту про оціночну вартість об'єкта оцінки, а також надання консультацій та рекомендацій щодо об'єктів оцінки.

Основними напрямками оцінки для нашої компанії є:
 
 оцінка вартості підприємств (бізнесу)
Вартість бізнесу - об'єктивний показник результатів його функціонування, який представляє фінансовий, організаційний і технологічний аналіз його поточної діяльності, а також перспектив подальшого ефективного функціонування і розвитку.

 оцінка цілісних майнових комплексів
 
 оцінка інвестиційних проектів
 
 оцінка цінних паперів і корпоративних прав - оцінка акцій, часток у статутному капіталі. паїв, вартості облігацій, векселів, опціонів, ф'ючерсів
 
 оцінка об'єктів інтелектуальної власності - оцінка програм, книг, патентів, товарних знаків

Оцінка здійснюється для цілей:
 
  • фінансування проектів і кредитування
  • оподаткування операцій та бухгалтерського обліку
  • здійснення угод купівлі-продажу
  • проведення міжнародного аудиту