UA RU EN

(044) 592-73-94  (044) 592-10-15
(098) 402-54-22  (050) 844-00-43
(096) 702-54-22  (063) 030-97-20


ПОЛІТИКА ЯКОСТІ

Наші співробітники є основним капіталом нашої компанії. Завдяки набутому досвіду, а також професійному підходу до роботи, злагодженості й організованості їх діяльність безпосередньо впливає на якість надаваних послуг, благополуччя компанії, її авторитет у клієнтів і формування перспектив для подальшого розвитку в цілому.

Політика якості щодо надання аудиторських, бухгалтерських та консалтингових послуг засноване на суворому дотриманні основних етичних принципів діяльності компанії, таких як: 

  чесність і сумлінність у відносинах з клієнтом   професіоналізм і компетентність при виконанні замовлення

  об'єктивність і незалежність у прийнятті рішень

конфіденційність інформації

Дотримання політики якості у  ТОВ «Аудиторська компанія «КРЕДО -АУДИТ» засноване на чіткому супроводженні відпрацьованих бізнес-процесів з обслуговування клієнтів, суворому виконанні вимог внутрішніх стандартів і політик по надання послуг , високої самоорганізації, внутрішній дисципліні і повазі до людей.

У своїй практиці, ми суворо дотримуємося прийнятим внутрішнім правилам корпоративної політики, політики конфіденційності, політики контролю якості, а також дотриманню Міжнародних стандартів аудиту, Кодексу професійної етики , вимог нормативних та законодавчих документів України.

Відповідність системи контролю якості і проходження зовнішнього перевірки системи контролю якості, яка організована нашою компанією, підтверджено Рішення Аудиторської палати України.

  дотримання суворої конфіденційності

  надання послуг високої якості

  визначення всіх можливих конфліктів інтересів і попереднє їх вирішення

  чітке узгодження вартості послуг до початку виконання робіт

  ефективні й об'єктивні поради та рекомендації

  захист інтересів клієнта

  страхування професійної відповідальності перед третіми особами

Ми завжди націлені виправдати довіру клієнта і виконати роботу на найвищому рівні.