UA RU EN

(044) 592-73-94  (044) 592-10-15
(098) 402-54-22  (050) 844-00-43
(096) 702-54-22  (063) 030-97-20


Аудиторські висновки та консультації

Чинне законодавство України в області бухгалтерського і податкового обліків досить об'ємно, постійно змінюється, містить багато суперечностей і, на жаль, часто не містить прямих відповідей на спірні і складні питання. Саме тому дуже часто навіть висококваліфікованому бухгалтеру в складній ситуації важко прийняти правильне рішення.

Найбільш дієвий спосіб вирішення таких питань - звернення до аудиторів. Консультаційна підтримка незалежного експерта може допомогти працівникам фінансових служб орієнтуватися в мінливому законодавстві.

Професійні аудиторські консультації розраховані на потреби керівництва підприємства при прийнятті рішень, які зачіпають питання податків та обліку, організації та схем діяльності, а також як зовнішня компетентна і відповідальна підтримка податкових та облікових фахівців вашої компанії.

Ефективність співробітництва з незалежними консультантами обумовлена їх багатим досвідом вирішення різних завдань. Наші фахівці щодня дають професійні аудиторські консультації з різних розділів обліку, оподаткування, права, управління, стикаються із застосуванням норм права і вирішенням різних проблемних питань і завдань.

Аудиторські консультації виявляються незалежно від того, проводиться на підприємстві, аудит чи ні. Більше того, підтримка професійного консультанта особливо необхідна в тих випадках, коли організація не підлягає обов'язковому аудиту, тому саме в таких ситуаціях фахівці підприємства не мають належної підтримки при вирішенні складних питань і нестандартних ситуацій.

Аудиторський консультування здійснюється з питань облікової політики та бухгалтерського обліку, оподаткування і права, обліку та розрахунків з персоналом, а також з інших питань, що виникають при веденні бізнесу.

Ми пропонуємо нашим клієнтам різні варіанти і способи надання консультаційних послуг. Це можуть бути аудиторські висновки щодо питань стосуються застосування тих чи інших норм законодавства на практиці, а також консультації та роз'яснення, як разового характеру так і на консультування на абонементної основі, в обумовлених обсягах або не обмежено, з різних питань оподаткування, бухгалтерського обліку та права.

Види консультування:

- аудиторські висновки

- усні консультації

- письмові консультації

Абонентське консультаційне обслуговування:

- усні консультації не обмежена

- письмові та усні консультації

Одним з найбільш популярних варіантів серед наших клієнтів є абонентське консультування - необмежене кількість усних консультацій. Даний вид консультацій надається шляхом особистої зустрічі, консультації по телефону або skype, email.

Якщо вас зацікавив даний вид обслуговування, зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі ваші запитання і запропонуємо найбільш зручний для вас варіант обслуговування.

Аудиторська перевірка (комплексний аудит) Податковий аудит (аудит податкового обліку та звітності) Аудит фінансової звітності П(С)БО Аудит фінансової звітності МСФЗ (IFRS, GAAP)
Експрес-аудит (оглядова перевірка) Аудит за спеціальним завданням Трансформація фінансової звітності за МСФЗ Абонентне аудиторське обслуговування (супровід)

Форма зворотнього зв'язку
Ваше ім'я:  *
Ваш телефон: 
Ваш e-mail:  *
Текст повідомлення:  *
  Перевірочний код:  
* - Поля обов'язкові для заповнення