UA RU EN

(044) 592-73-94  (044) 592-10-15
(098) 402-54-22  (050) 844-00-43
(096) 702-54-22  (063) 030-97-20


Супровід (контроль) ведення бухгалтерського обліку

Практика ведення бухгалтерського обліку на підприємствах України насичена постійними змінами законодавства, зміною форм звітності та порядку їх складання, а також супроводжується всілякими перевірками, які покликані ускладнити роботу бухгалтера, зробити її, якщо не абсурдною, то хоча б заплутаною і непривабливою.

На допомогу бухгалтерським службам різних підприємств, Аудиторська компанія "КРЕДО-АУДИТ" надає допомогу та сприяння у вирішенні повсякденних і непересічних бухгалтерських завдань, з метою полегшити роботу бухгалтера і виключити можливість будь-яких плутанин і помилок при веденні обліку та складанні звітності. Супровід бухгалтерського обліку є ефективним інструментом і користується успіхом серед багатьох підприємств. Ця послуга дозволяє бухгалтерам відчувати себе спокійно і впевнено у своїх діях, а також у правильності ведення обліку та формування звітності.

Супровід (контроль) ведення бухгалтерського обліку - це регулярна і кваліфікована допомога бухгалтерській службі клієнта (головному бухгалтеру, бухгалтерам) у вирішенні питань пов'язаних з організацією і веденням обліку, а також формуванням звітності, шляхом надання консультацій та рекомендацій, а також здійсненням контролю над повнотою і правильністю ведення обліку та формування звітності.

Надання послуг з супроводу бухгалтерського обліку здійснюється на регулярній і безперервній основі. Ми погоджуємо зручний графік взаємин, здійснюємо виїзди до клієнта, здійснюємо спільні роботи в 1С через підключення до віддаленого комп'ютера, а також застосовуємо інші зручні засоби і способи зв'язку для побудови ефективного співробітництва.

Наша компанія надає супутні бухгалтерські послуги, такі як:

 Консолідація звітності для групи підприємств

 Консолідація звітності відокремлених підрозділів (філій)

 Ведення бухгалтерського обліку та складання звітності згідно з МСФЗ

 
Постановка бухгалтерського обліку

Ведення бухгалтерського    обліку

Відновлення бухгалтерського обліку і звітності

Ведення кадрового обліку (кадровий аутсорсинг)
 
Вартість бухгалтерських послуг 

Зв'яжіться з нами і ми докладно розповімо Вам про наші методи, наші досягнення і наші можливості. Ми запропонуємо оптимальний і зручний для Вас варіант бухгалтерського супроводу і обговоримо всі запитання, що Вас цікавлять.

Форма зворотнього зв'язку
Ваше ім'я:  *
Ваш телефон: 
Ваш e-mail:  *
Текст повідомлення:  *
  Перевірочний код:  
* - Поля обов'язкові для заповнення