UA RU EN

(044) 592-73-94  (044) 592-10-15
(098) 402-54-22  (050) 844-00-43
(096) 702-54-22  (063) 030-97-20


Відновлення бухгалтерського обліку

Бухгалтерський облік підприємства є основним джерелом інформації для визначення податкових зобов'язань та бази оподаткування, визначення чистого прибутку, формування податкової та фінансової звітності, а також джерелом для фінансового планування, створення управлінських стратегій і прийняття ефективних управлінських рішень. Все це обумовлює необхідність організації на підприємстві прозорого і правильного обліку.

Вимоги щодо організації та ведення бухгалтерського обліку на підприємстві обгрунтовані вимогами законодавства. Відповідальність за організацію обліку та формування звітності на підприємстві, згідно з нормами Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", покладається на керівника підприємства.

У сучасній практиці ведення бізнесу існує безліч факторів, які можуть негативно впливати на якість бухгалтерського обліку на підприємстві, що, у свою чергу, призводить до помилок в обліку, спотворення фінансових даних і даних звітності. Відсутність якісного обліку також може пораждати факти зловживання персоналу, шахрайства і злодійства, а також втрати довіри з боку партнерів і накладенню фінансових санкцій з боку фіскальних органів за порушення вимог законодавства щодо нарахування та сплати податків і зборів. Одним з оптимальних рішень в таких випадках є відновлення бухгалтерського обліку та звітності, а також відновлення всіх господарських процесів і відображення їх в обліку.

Відновлення бухгалтерського обліку на підприємстві - це аналіз і формування бухгалтерських проводок і бухгалтерських регістрів, на підставі наявних і знову відновлених документів, а також аналіз та приведення всієї бухгалтерської та податкової звітності в повну відповідність з чинним законодавством України. Процес відновлення бухгалтерського обліку також передбачає відновлення відсутньої первинної документації.

Відновлення обліку та звітності також включає підготовку та здачу коригуючої бухгалтерської та податкової звітності підприємства за минулі та поточні звітні періоди.

Фахівці нашої компанії мають значний досвід з відновлення обліку та звітності на самих різних підприємствах. Наша компанія завжди готова надати кваліфіковану допомогу в цій трудомісткий і кропіткій процедурі.

 
Постановка бухгалтерського обліку

Ведення бухгалтерського   обліку

 
Супровід бухгалтерського   обліку

Ведення кадрового обліку (кадровий  аутсорсинг)
 
Вартість бухгалтерських послуг 

Сохранить

Форма зворотнього зв'язку
Ваше ім'я:  *
Ваш телефон: 
Ваш e-mail:  *
Текст повідомлення:  *
  Перевірочний код:  
* - Поля обов'язкові для заповнення