UA RU EN

(044) 592-73-94  (044) 592-10-15
(098) 402-54-22  (050) 844-00-43
(096) 702-54-22  (063) 030-97-20


Ведення бухгалтерського обліку

Ведення бухгалтерського обліку здійснюється на будь-якому підприємстві, обов’язковість наявності якого обумовлена вимогами законодавства. Проте, організація та постановка бухгалтерського обліку, системи звітності та управління фінансовими даними є одним з найвагоміших та найскладніших завдань для керівництва компанії.

Впорядкована бухгалтерська документація, прозорий бухгалтерський облік, достовірні дані та зрозуміла звітність є основоположними при веденні бізнесу, що в свою чергу потребує безліч зусиль фахівців у сфері бухгалтерського обліку та є незамінним аргументом для визначення стратегії та прийняття управлінських рішень.

Більшість компаній в усьому світі, що є малим та середнім бізнесом, зазвичай передають на аутсорсинг ряд функцій, що оптимізує їх бізнес процеси та скорочує операційні витрати. Не є виключенням і аутсорсинг фінансових функцій, який є різновидом бухгалтерських послуг і в той же час зручний і недорогий спосіб вирішити всі проблеми, пов’язані з організацією роботи бухгалтерського відділу.

Організація і ведення бухгалтерського обліку, складання і здача звітності, облік податкових зобов'язань та ведення кадрового обліку є невід'ємною частиною операційної діяльності будь-якого успішно працюючого підприємства. При цьому, важливим питанням в організації даного процесу є професійна компетенція і відповідальність персоналу.

В рамках аутсорсингу бухгалтерських послуг, в частині ведення бухгалтерського і податкового обліку підприємства, ми прагнемо позбавити клієнта від можливих турбот і думок про проблеми бухгалтерії, щоб він міг більше думати про розвиток бізнесу. При цьому ми проводимо аналіз правильності складання первинних документів, здійснюємо проведення документів в програмі 1С, здійснюємо формування і здачу звітності в контролюючі органи, здійснюємо підготовку розпорядчих і регламентних документів, здійснюємо формування регістрів бухобліку, підготовку та надання управлінської інформації, проводимо адміністрування платежів, здійснюємо супровід клієнта з органами податкової інспекції, органами пенсійного фонду, статистики та іншими органами, надаємо супутні послуги.

Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, беручи до уваги всі його побажання і можливості, специфіку діяльності. В результаті цього, нами було розроблено та успішно використовується на практиці кілька способів організації бухгалтерського обслуговування. При цьому бухгалтерські послуги можуть надаватися як в офісі аудиторської фірми, так і в офісі клієнта. Все більшої популярності набирає спосіб надання бухгалтерських послуг віддалено (бухгалтерія on-line), через віддалений сервер аудиторської фірми, що в свою чергу, дозволяє координувати дії клієнта і аудиторської фірми і оперувати інформацією в on-line режимі.

Ми розробили і впровадили на практиці зручні та ефективні механізми з бухгалтерського обслуговування клієнтів, що мають різні специфіки організації бізнесу, різних напрямків діяльності та з різними обсягами документообігу. Кожен клієнт звернувшись в нашу компанію може отримати повний комплекс послуг з одних рук.

ТРИ КРОКИ ДО ВЛАСНОЇ БУХГАЛТЕРІЇ

 

Наша компанія надає супутні бухгалтерські послуги, такі як:

Консолідація звітності для групи підприємств

Консолідація звітності відокремлених підрозділів (філій)

 Ведення бухгалтерського обліку та складання звітності згідно з МСФЗ

У рамках договору на ведення бухгалтерії клієнта, наша компанія надає консультації з питань бухгалтерського обліку, оподаткування господарських операцій, здійснюваних клієнтом, оптимізації оподаткування згідно чинного законодавства, оцінюємо договірні відносини, а також формуємо управлінські дані для управлінського обліку - все це в комплексі і формує вартість бухгалтерських послуг, що надаються нашою компанією.

 відсутність витрат на створення робочого місця бухгалтера;

 відсутність витрат на придбання програм, законодавчої бази та спеціальної літератури;

 відсутність витрат на сплату податків і зборів із заробітної плати бухгалтера; 

 відсутність витрат часу і фінансів на самостійний пошук професіоналів в сфері бухгалтерського обліку;

 організація і ведення обліку здійснюється кваліфікованим персоналом, також проводиться внутрішній контроль якості бухгалтерських послуг;

 передбачена відповідальність аудиторської фірми за якість і повноту ведення обліку, і багато іншого; 

 на відміну від штатного бухгалтера, який може захворіти, піти у відпустку або звільнитися, аутсорсинг бухгалтерських послуг не залежить від конкретно взятого співробітника. 

 
Постановка бухгалтерського обліку
Відновлення бухгалтерського обліку   і  звітності

 
Супровід бухгалтерського   обліку
Ведення кадрового обліку (кадровий  аутсорсинг)
 
Вартість бухгалтерських послуг

Зв'яжіться з нами і ми докладно розповімо Вам про наші методи, наші досягнення і наші можливості. Ми запропонуємо оптимальний і зручний для Вас варіант бухгалтерського обслуговування і обговоримо всі запитання, що Вас цікавлять.

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Форма зворотнього зв'язку
Ваше ім'я:  *
Ваш телефон: 
Ваш e-mail:  *
Текст повідомлення:  *
  Перевірочний код:  
* - Поля обов'язкові для заповнення