UA RU EN

(044) 592-73-94  (044) 592-10-15
(098) 402-54-22  (050) 844-00-43
(096) 702-54-22  (063) 030-97-20


Новини

Аудиторська компанія «КРЕДО-АУДИТ» спеціалізується на комплексному супроводі бізнесу, який заснований на всебічному забезпеченні потреб наших клієнтів.


 

Наші підходи до виконання замовлення передбачають аналіз та вивчення бізнесу і специфіки діяльності клієнта, використання досвіду реалізації аналогічних проектів, індивідуальний підхід, детальне планування роботи по проекту, застосування ефективних методик і технологій управління проектом, високу кваліфікацію персоналу, комплексний підхід до вирішення завдань, аналіз результатів виконання завдань за проектом, поточний і після проектний супровід клієнта.

Ми орієнтовні на індивідуальний і комплексний підхід до вирішення завдань наших клієнтів. Ми маємо можливість використовувати досвід фахівців різних напрямків (аудитори, експерти в галузі бухгалтерського обліку, оподаткування та міжнародної звітності, юристи, оцінювачі та інші фахівці) для всебічного аналізу і вирішення поставлених завдань.


 

Ми завжди готові до співпраці і зробимо все від нас залежне, щоб бути для Вас партнером і надійним консультантом з питань аудиту, бухгалтерського обліку, МСФЗ, оподаткування, оцінки бізнесу і права.

Наш досвід створений на таких питаннях, як проведення аудиту підприємств різних галузей, організація та ведення бухгалтерського обліку, відновлення обліку, трансформація фінансової звітності (МСФЗ), підготовка документації з трансфертного ціноутворення, оцінка активів, надання різних консультацій з питань права, бухгалтерського обліку та оподаткування . Крім того, ми маємо успішний досвід надання юридичних послуг з реорганізації підприємств, вирішення конфліктних ситуацій з податковими органами, зокрема, оскарженню податкових рішень, захисту інтересів клієнтів в судах, юридичний супровід угод з придбання виробничих підприємств, а також угод з нерухомістю, надання ряду послуг емітентам цінних паперів і багато іншого.