UA RU EN

(044) 592-73-94  (044) 592-10-15
(098) 402-54-22  (050) 844-00-43
(096) 702-54-22  (063) 030-97-20


КАР'ЄРА

Сфера професійних послуг та консалтингу — одна із найпопулярніших сфер, в якій можна зробити  престижну корпоративну карєру як молодому спеціалісту, так і досвідченому фахівцю.

Ми надаємо своїм клієнтам широкий спектр послуг в області аудиту та управління ризиками підприємства, бухгалтерського обліку, оподаткування і права, консалтингу і корпоративних фінансів. Наш комплексний підхід поєднує в собі глибинне розуміння суті поставлених завдань, інноваційні методи та всебічний досвід надання послуг клієнтам різних галузей економіки.

Ми глибоко переконані, що завдатком сьогоднішнього та майбутнього успіху нашої компанії є професіоналізм співробітників, їх ентузіазм та справжня прихильність цілям компанії.

Ми пропонуємо нашим співробітникам безпрецедентні можливості для професійного розвитку та зростання. 

Аудиторська компанія «КРЕДО-АУДИТ» - дружня команда однодумців, спрямованих на успіх та зростання. Наші співробітники -  це  молоді, креативні та досвідчені спеціалісти, які прагнуть постійного зростання та розвитку. З нами Вас очікують цікаві та різні за своєю складністю проекти. Робота в компанії дозволить розширити професійні горизонти та буде сприяти розвитку особистості.

Ми хочемо бачити в майбутньому співробітнику такі невід'ємні якості, властиві кожному, як порядність, неупередженість, чесність, дотримання суворої конфіденційності, компетентність, сумлінність.  

Нових співробітників завжди супроводжують підтримка колег та дружнє ставлення. Регулярні корпоративні зустрічі сприяють згуртуванню колективу та дозволяють бути в курсі останніх подій в професійній сфері та новин компанії. На таких заходах ми обговорюємо неоднозначні ситуації по проектах, нове в законодавстві, програми своєчасної допомоги клієнтам, що в свою чергу породжує єдину думку компанії щодо тієї чи іншої проблеми.

Ми усвідомлюємо, що професійні та особисті якості кожного співробітника – це складний комплекс знань, умінь, навичок, рівень яких визначає якість та ефективність його діяльності. Тому, в компанії вітається прагнення до саморозвитку та освіти, для чого ми створюємо всі належні умови та мотивуємо кожного спеціаліста  до професійного розвитку та зростання.

Вибір «КРЕДО-АУДИТ» в якості роботодавця дозволить Вам познайомитися зі світом сучасного бізнесу та набути практичного досвіду роботи в стабільній аудиторській компанії.

Пропонуємо ознайомитися з вакансіями нашої компанії.