UA RU EN

(044) 592-73-94    (044) 592-10-15
(098) 402-54-22    (050) 844-00-43
(096) 702-54-22    (063) 030-97-20

 

 

 

 

 

 

 

 


Послуги

Аудиторська компанія «КРЕДО-АУДИТ» здійснює практику з надання широкого спектру професійних послуг, зокрема: аудит, бухгалтерський облік та оподаткування, фінансовий і правовий консалтинг, а також юридичні послуги в галузі господарського, податкового, фінансового, інвестиційного та корпоративного права.

Скориставшись послугами нашої компанії, ви можете отримати послуги сертифікованого аудитора або професійного бухгалтера, а також допомога юриста. Зробивши заявку, ви можете отримати аудиторську або юридичну консультацію з питань управління, організації обліку, права і оподаткування, замовити проведення аудиту, а також організувати ведення або відновлення бухгалтерського і податкового обліку. Крім цього, ви можете замовити послуги з консолідації фінансової звітності, послуги трансформації фінансової звітності відповідно до МСФЗ, зареєструвати або провести реорганізацію, зміни до статутних документів діючого підприємства, придбати готовий бізнес, отримати допомогу в підготовці та експертизі договорів, стягнення заборгованості, захист інтересів в судіта багато іншого.

Наші послуги, орієнтовані як на малі та середні, так і на великі підприємства та організації, виходячи з виникаючих потреб у тих або інших. Спектр надаваних нами послуг, орієнтований на комплексне вирішення виникаючих у споживачів питань і ситуацій, пов'язаних з організацією і веденням господарської діяльності. Цінова політика компанії, щодо проведення аудиту або ведення бухгалтерського обліку, підготовки фінансової та податкової звітності, надання консультацій, а також ряду інших послуг формується, в залежності від виду, масштабу і складності виконуваних процедур, а також витрат часу, необхідних для виконання послуг. Досвід, знання та детальне розуміння особливостей діяльності наших клієнтів дає нам можливість розробляти унікальні і максимально ефективні рішення.

У своїй діяльності, наша компанія керується не тільки вимогами і правилами, установленими чинним законодавством, але й нормами Міжнародних стандартів аудиторської діяльності, стандартами діяльності професійних організацій, внутріфірмовими стандарти нашої компанії.

Отримати інформацію про вартість аудиторських чи бухгалтерських послуг, ви зможете, заповнивши анкету, в розділі аудиторські або бухгалтерські послуги і відправити на нашу електронну адресу: info@credo-audit.com.ua.

Для отримання консультацій з питань надання консалтингових або юридичних послуг, ви можете направити нам лист   або зв'язатися з офісом за телефонами. Ми завжди раді спілкуванню з нашими клієнтами.


Сохранить

Сохранить